Top 6 Funny اصلاح طرح لبخند Quotes

From McDonogh 35 Historical Archive
Jump to: navigation, search

موانست با ارتودنسی 
ارتودنسی؛ روشی درمانی به خاطر ردیف و نیکو کردن دندان‌ها است، دندان‌هایی که بصورت مختل نمو نموده‌اند و محتملاً واضح بی تا را نازیبا کند و در ادامه اعتماد به نفس کسان را محو سازد.
ولی این روش درمانی افزون صدر فوایدش خطرات و عوارضی را ایضاً بدنبال کلاه فلزی به یدک می‌کشد که اندر همین کشش کمیسیون خبرنگاران جوان قصد دارد تا امروز به تجسس خطرات و عوارض ارتودنسی بپردازد و شما را با آن شناخت نماید، پس با ما همراه باشید.

هدگیر چیست؟
همانطور که ازجان گذشته به پود کشی احتیاج دارند ، بوسیله هدگیر اندوه حاجت دارند گاهی فقط استفاده از هدگیر به بعدازظهر و شب محدود میشود اگر از ثانیه استفاده نکنید ، باید سخن دندان های زبرین شما احتمال دارد اندر انتهای علاج بوسیله سمت جلو گسیل کنند .

ارتودنسی به معنی ردیف کردن دندان‌ها است. ایده آل از این کار اصلاح طرح لبخند اصلاح طرح لبخند لبخد و جمیل تناول دندان‌های فک رفعت یا آرواره پایین و خواه هر دو آرواره است، ولی دو دقیقه مهم دیگر را همچنین به طور اندوه زمان وقوع باید اندر دید داشت:

معمولاً پس از آختن دندان، یک ذره تحلیل عظم موافقت می افتد، دندانپزشک تا حد امکان سعی می کند بلافاصله پس از آختن دندان اگر شرایط مجهز باشد، ایمپلنت را اندر حفره ی دندان آخته شده جایگزین نرم.

اگر ناهنجاری‌ها مربوط به عظم فک باشد و تا قبل از بلوغ امتیاز داده نشود، سقیم مقدور است نیاز به جراحی فک پیدا کند؛ بنابراین تمییز مع محل وقوع (محدوده اهل سنت ۶ تا ۱۰ سالگی) می‌تواند سبب جلوگیری از جراحی فک و صورت، و تأمین نسق تو سن بالاتر می‌شود. با این حال از باب ارتودنسی محدودیت زمانی معمولاً حیات ندارد و تا یک چند که دندان داخل دهن سالم است می‌توان این تداوی را انجام داد؛ ولی هرچه سن اقل باشد فاضل تر است.

دندان‌های آماده شده در دو فک مع دهش صدر روی یکدیگر صبر گیرند تا انجام مضغ کردن به بهترین راه مقدور اعمال شود.
سکنات دندانی به آهستگی و با لااقل آسیب انجام شود تا موقعیت جدید دندان‌ها تغییر نکند خواه دندان‌ها آسیب نبینند.

مزایا: اصلاح طرح لبخند از بیرون گویایی نمی شوند.
منفی:به خاطر تمیز تناول پرآب است؛ پربها آبدیده هستند.
سیم کشی سریع شامل یک سری 18 تا 30 مدل سنتی میشود و پلاستیکی، شفاف و پلاستیکی سفارشی است.سیم ها متناسب جابجایی هستند و هر 2 هفته جایگزین می شوند. 

قبل از جراحی به چه نکاتی باید ابرازعلاقه کنم؟
درون صورتیکه استرس دارید می توانید شب قبل از جراحی ایمپلنت دهان و یا یک ساعت قبل از جراحی ایمپلنت دندانی متقن دنج بخش استفاده کنید.لیک حتما داخل این مورد با پزشکتان مشورت کنید.
داخل صورتی که بیماری گوارشی ندارید می توانید یک ساعت قبل از ادا جراحی ایمپلنت دهان از مستحکم ژلوفن 400 میلی پرحرارت کاربرد نمایید.
در چهره نیود هیچگونه مصیبت گوارشی یک ساعت قبل از ارتکاب جراحی ایمپلنت چهار کپسول آموکسی سیلین 500 میلی پرحرارت کاربرد نمایید.
در هنگام رجوع برای کاشت ایمپلنت دهن حتما آزمایشات و رادیوگرافی حود را همراه داشته باشید.
تو صورتی که از داروی خاصی استفاده می کنید قبل از جراحی و کاشت دندان داروها را بوسیله هم نشین خویشتن ببرید.
ار مشاوره پزشکی ادا داده اید و بیماری خاصی دارید قبل از ارتکاب کاشت ایمپلنت این موضوع را با پزشکتان درمیان بگذارید.
قبل از مراجعه به دندانپزشک باعث انجام ایمپلنت دندان حتما مسواک بزنید و موارد بهداشتی را تکریم نمایید.
 ایمپلنت دندان همیشه چیره است؟
درصد موفقیت ایمپلنت دهن به عوامل مختلفی ربط دارد که داخل بیماران مختلف دگرگون است. حتی این جریان در مورد ایمپلنت فک بالا و پایین نیز تمایز دارد. بوسیله طور متوسط میزان موفقیت ایمپلنت دندان 95% گزارش شده است. بهترین حالت قرار اعطا کردن ایمپلنت راحتی اعطا کردن ایمپلنت آنی دنبال از کشیدن دندان است.